School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Shiba's place

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 10, 2009 2:55 pm

S.a aplecat din nou peste mine şi a început să mă sărute de la piept în jos. Am început să respir tot mai greu. Ştiam ce avea să urmeze, dar l-am lăsat să continue. Îmi plăcea prea mult. Simţeam cum îmi ardea faţa şi vroiam mai mult. Am închis ochii şi am reuşit să mă gândesc că totul era foarte aiurea, dar, deşi era aiurea, era ceva extrem de plăcut.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 10, 2009 2:58 pm

I-am desfăcut cureaua şi fermoarul de la pantaloni destul de greu. Cureaua aia avea un sistem foarte aiurea de inchidere. Am chicotit.
-De unde naiba ţi-ai luat asta? l-am întrebat.
Nu mă interesa foarte tare răspunsul. Am urcat spre piept şi i-am muşcat uşor sfârcul, iar apoi i l-am sărutat. Pe celălalt îl atingeam rotindu-mi degetele în jurul lui.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 10, 2009 3:05 pm

Am chicotit când s-a chinuit să-mi desfaca cureaua. Aveam o curea cu un sistem foarte ciudat de inchidere.
-De la magazinul acela c u haine mişto. E unul... nu mai ştiu cum îi spune...
Ştiam că nu-l interesa răspunsul, dar tot i-am răspuns. A urcat din nou spre piept. MI-a muşcat sfârcul, iar apoi l-a sărutat. Atunci am gemut. Cu cealalta mâna îsi plimba degetele în jurul celuilalt sfârc.
"E atât de bun!" mi-am zis.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 10, 2009 3:16 pm

L-am auzit gemând şi am rânjit. Sunase aşa de bine, încât îmi dăduse câţiva fiori. Mai voiam şi ştiam exact cum il puteam face să geamă mai mult şi mai tare. I-am sărutat buzele puţin, iar apoi am coborât rapid jos, atingându-i abdomenul cu buzele. Am tras de pantaloni şi i-am scos, apoi am început să îmi plimb degetul arătător pe penisul lui, asta înainte de a-i scoate şi boxerii.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 10, 2009 3:28 pm

Mi-a sărutat scurt buzele, apoi a coborât în jos. Atâta a tras de pantaloni pâna mi i-a dat jos. A început să-şi plimbe degetul arătător pe penisul meu, înainte să-mi scoată boxerii. În acel moment am mai scos un geamăt. Era atât de plăcut încât nu vroiam să mai termine.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 6:45 am

Yume a gemut din nou. Atunci i-am scos boxerii încet şi i-am gâdilat puţin testiculele, apoi i-am luat penisul şi am început să îl satisfac, simţind fiori, nu foarte puternici, de fiecare dată când el gemea şi făcea asta în continuu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 7:52 am

Mi-a scos boxerii şi s-a jucat puţin cu testiculele. Îmi venea să râd pentru că mp gâdila, dar, în scurt timp mi-a apucat penisul şi a început să mă satisfacă. Am închis ochii şi gemeam în continuu, dar bursc, i-am deschis. Shiba mă satisfăcea şi îmi provoca plăcere, dar eu nu-i făceam nimic. Mă simţeam groaznic pentru că mi-am dat seama că urma să o fac cu un tip. Mă îngrozise ideea aceea şi vroiam să înceteze. Mi-am pus mâna pe capul lui şi l-am privit serios, dar nu i-am spus nimic.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:02 am

Yume şi-a pus mâna pe capul meu. Nu l-am băgat în seamă, am continuat să îl satisfac. Continua să geamă, dar acum parcă încerca să se abţină. M-am oprit şi mi-am ridicat privrea spre el, privindu-l confuz. Speram că nu avea de gând să ne oprim.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:15 am

-Shiba... opreşte-te, te rog.
Răsuflam greu, dar chiar nu mă simţeam în stare să continuăm.
-Îmi pare rău, i-am spus cu juătate de gură.
Ştiam că aveam să-l rănesc, sau să-l supăr, dar erau în joc şi sentimentele mele. Am oftat şi am continuat să mă uit la el.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:19 am

De asta mă temusem: ca nu cumva Yume să vrea să se oprească.
-De ce? l-am întrebat. Nu-ţi place?
L-am împins în pat şi m-am pus peste el, apoi am început să îi sărut buzele ca să nu mai scoată un cuvânt. Ştiam că n-o scoteam la capăt, dar nu ma costa nimic să încerc.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:24 am

Shiba chiar nu vroia să se oprească, aşa că trebuia să fac ceva. I-am răspuns la săruturi, dar, i-am prins mâinile şi l-am împins puţin.
-Shiba... îmţelege. Chiar nu mă simt în stare să continui.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:27 am

L-am privit dezamăgit. Ce era bine era că nu mă excitasem foarte tare, aşa că puteam să mă opresc. M-am ridicat de pe el şi am oftat lung. M-am întors cu spatele la el. Eram dezamăgit. Chiar voiam să fac asta. Mă enerva chestia asta. Mi se întâmpla câteodată cu fetele.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:33 am

S-a întors cu spatele la mine. Ştiam că l-am dezamăgit şi probabil nu avea să mai vorbească cu mine, dar ăsta era singurul lucru pe care îl puteam face. Mi-am luat boxerii de jos şi i-am tras pe mine. Mă uitam la el şi mă simţeam prost. M-am aşezat pe jos lângă el şi l-am privit o vreme îndelungată, apoi mi-am pus mâna peste piciorul lui şi i-am spus serios, dar încet.
-Putem încerca altădată...
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:38 am

L-am privit încă supărat.
-Când? Asta era o ocazie perfectă. Şi nu mi te închipui ca pe cineva care de-abia aşteaptă să şi-o tragă.
Mi-am dat seama imediat că fusesem dur cu el. Fusesem egoist. Pur şi simplu, nu era pregătit, iar eu aveam datoria să-l înţeleg.
-Scuze... i-am spus apoi. O să încercăm altă dată. Eu unul, sunt pregătit oricând, aşa că... atunci când o să te simţi şi tu pregătit să-mi spui.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:42 am

M-am uitat zâmbind la el. La început nu am fost foarte sifur că mă va înţelege, dat totuşi a făcut-o. M-am ridicat până cânt feţele noarte au fost la acelaşi nivel şi l-am sărutat scurt pe buze. Mi-am luat şi pantalonii de jos şi i-am tras pe mine. Am lăsat cureaua deschisă şi m-am aşezat pe un scaun fără să spun ceva.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:45 am

Yume era la bustul gol cu pantalonii descheiaţi şi stătea pe scaun. Îmi venea să mă duc la el şi să încep din nou, dar nu puteam. Nu era pregătit, aşa că mi-am lăsat privirea în jos ca să nu îl mai văd şi să nu mi se mai facă "poftă".
-Îmbracă-te, i-am spus.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:50 am

Mă gândeam că acela era un ordin aşa că m-am supus. Mi-am luat tricoul pe mine şi mi-am încheiat cureaua, apoi m-am aşezat, din nou, pe scaun. Continuam să mă uit la el şi să nu spun nimic, dar nu după mult timp mi-am lăsat privirea în jos şi am început să mă joc cu partea de jos a tricoului.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:55 am

După ce s-a îmbrăcat m-am uitat la el.
-Ţi-e foame? Vrei să mergem să mâncăm ceva?
Voiam doar să sparg tăcerea, iar foamea era un motiv clasic. Oricum mi se făcuse foame.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2009 8:58 am

Mi-am ridicat privirea spre el şi i-am răspuns dând afirmativ din cap. Chiar mi se făcuse foame.
-Mergem la cantină? l-am întrebat.
Eu unul nu cunoşteam şcoala deloc şi chiar nu aveam chef să mă rătăcesc.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 24, 2009 1:09 pm

-Nu, prefer să mănânc aici. E prea aglomerat acolo.
M-am îndreptat spre mini-frigiderul din cameră şi am scos ceva mâncare pusă în nişte caserole de pastic. Am tras masa mai aproape de scaunul pe care se aşezase şi am pus caserolele pe ea.
-Poftim.
I-am întins o furculiţă şi m-am aşezat pe jos lângă el. Mi se făcuse foame, dar parcă nu puteam să mănânc. El era acolo şi îl doream pream ult ca să mă mai gândesc la mâncare. Mă uitam la el în timp ce mânca, sprijinindu-mi bărbia în palmă.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 24, 2009 1:18 pm

M-am uitat mirat la el. Aveam frigidere în cameră? Ce chestie. Nici nu ştiam de asta până atunci. A scos din frigider nişte caserole cu mâncare. Mi-a întins o furculiţă, apoi am început să mănânc. Mâncarea era destul de bună şi mi-a prins foarte bine. Mă simţeam privit. Mi-am întreptat privirea spre Shiba. Se uita la mine visător. Nu-mi plăcea când se uita cinve la mine în timp ce mâncam, dar nu i-am spus nimic lui Shiba. Am yâmbit doar, apoi am continuat să mănânc încercând să ignor faptul că eram privit destul de insistent.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 24, 2009 1:25 pm

Nu-l scăpam o clipă din ochi şi ştiam că nu era un sentiment plăcut să fii privit în timp ce mănânci, dar voiam să îl torturez pentru faptul că n-a vrut să facă sex cu mine. După ce a terminat de mâncat i-am luat caserolele şi furculiţa şi le-am pus pe frigider, iar furculiţa am pus-o într-o oală în care se mai aflau şialte vase. De obicei le spălam la chiuveta băii. M-am întors la el, am tras masa înapoi şi m-am aplecat asupra lui, sprijinindu-mi mâinile de mânerele scaunului, privindu-l provocator şi rânjind. Nu i-am aşteptat reacţia, ci mi-am lipit imediat buzele de ale lui, lipindul şi pe el cu spatele de spătarul scaunului.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 24, 2009 1:32 pm

Nu şi-a şuat o clipa ochii de la mine. La un moment dat am simţit că uirma să-i dau cu ceva ăn cap numai să nu se mai uite la mine, dar mi-ar fi părut rău pe urmă. Când am terminat de mâncat mi-a lşuat caserolele din faţă, iar furculiţa a pus-o înntr-o oală în care erau şi ale vase. Ce urât, mi-am zis. N-aş fi suportat să am în cameră dita-mai mormanul de vase nespălate.
S-a întprs la mine şi şi-a sprijinit mainile pe mânerele scaunului. N-am avut timp nici măcar să reacţionez pentru că şi-a lipit buzele de ale mele. Inima a îneput să-mi bată cu putere mai că-mi ieşea din piept. I-am răspuns la sărut. Am fost foarte sigur că de această dată am sărutat bine. Shiba ştia să sărute foarte bine şi am reuţit şi eu să învăţ de la el. Mi-am dus fără nicio reţinere mâinile după gâtul lui.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 24, 2009 1:39 pm

Şi-a dus mâinile după gâtul meu. Atât îmi trebuia: să accepte sărutul. M-am desprins de el şi, brusc, l-am luat în braţe, pur şi simplu. Am simţit că s-a speriat când am făcut-o. Poate nu trebuia să fiu aşa rapid. L-am aşezat în pat şi m-am pus peste el, continuând să îl sărut. De data asta, am simţit că mai prinsese mişcarea, că învăţase oarecum.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 EmptyJoi Sept 24, 2009 1:46 pm

S-a desprins brusc de mine şi m-a luat în braţe. Am tresărit când a făcut-o, apoi m-a aşezat în pat. S-a pus din nou peste mine şi a continuat să mă sărute. Inima continua să-mi bată cu putere şi simţeam că îmi ardea faţa. Eram foarte emoţionat. Mi-am dus din nou mâinile după gâtul lui, dar de această dată mi-am plimbat încet degetele pe ceafa lui. Speram doar să nu-l gâdile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shiba's place - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Shiba's place
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lex's place

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Thieoffil :: Camerele elevilor-
Mergi direct la: