School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Shiba's place

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 02, 2009 4:13 am

Yume nu reacţiona în niciun fel. Totuşi, m-am gândit că era prea devreme, aşa că m-am oprit.
-Scuze, i-am spus.
Mă privea confuz, dar se vedea că nu avea nimic împotrivă dacă aş fi continuat. Dar voiam să îşi spună şi el părerea în legătură cu lucrurile astea, nu doar să stea acolo şi să accepte tot.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 02, 2009 1:01 pm

Shiba şi-a cerut scuze şi s-a oprit. M-am uitat la el fără să spun nimic. Îmi bătea inima cu putere şi il priveam fix. Îmi plăcuse tot ce mi-a făcut, dar m-am gândit că nu avea rost să continui pentru că, oricum, nu ştiam ce trebuia să fac.
-Nu... nu are rost să facem asta, i-am spus ruşinat. E... e destul de devreme, dar eu nici măcar nu ştiu ce trbeuie să fac.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyJoi Sept 03, 2009 7:22 am

-Ştiu, de-aia m-am şi oprit, i-am spus zâmbind.
M-am ridicat de pe el, aşezându-mă pe marginea patului înă privindu-l. Deci nu îl deranja ce îi făcusem. Singura problemă era că fusese prea devreme. Îmi plăcuse Yume de la început şi nu mă aşteptasem ca el să vrea acelaşi lucru sau, cel puţin, să nu-l deranjeze.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyDum Sept 06, 2009 4:25 am

S-a ridicat de pe mine şi s-a aşezat pe marginea patului. M-am uitat o vreme la el, apoi m-am întors cu faţa spre perete. Am oftat scurt şi mă gândeam. Căzusem pe gânduri şi priveam fix peretele. Mă gândeam la ceea ce se înâmplase între mine şi Shiba. Îmi plăcea de el, dar nu vroiam să stau cu el pentru că eu nu ştiam nimic despre relaţii, sex şi în primul rând nici nu ştiam să sărut. Mă simţeam aiurea...
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 3:17 pm

M-am uitat la Yume care oftase lung. Sigur deranja faptul că nu se pricepea la aşa ceva. Chiar el o spusese. M-am pus peste el, având picioarele în jurul abdomenului lui.
-Hei, nu-ţi face griji, bine?
M-am aplecat peste el şi l-am pupat pe obraz.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 3:23 pm

Când Shiba mă pupase pe obraz am zâmbit. Chiar ştia cum să mă facp sp mp simt mai bine. În acel moment am hotărât că era timpul să învăţ. Evident cum să săruţi nu se gărea în manuale sau cărţi aşa că am hotărât să învăţ singur. L-am tras pe Shiba de gat şi mi-am lipit buzele de ale lui. Deşi mă gândeam că era aiurea să sărut un băiat în loc de o fată, dar chiar începuse să-mi placă de el.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 3:24 pm

M-a surprins faptul că Yume m-a sărutat brusc, dar i-am răspuns la sărut. Se vedea că nu era deloc experimentat şi că nu prea ştia ce să facă, dar aveam răbdare şi nu mă deranja. Am început să îl sărut încet, rar, ca să prindă mişcarea.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 3:29 pm

Îmi venea să-mi dau o palmă. Cum am putut fi atat de prost? Nu ştiam nimic despre sărut şi tocmai eu am hotărât să-l sărut. Deşi mi-a răspuns l-am împins şi i-am spus al naibii de ruşinat.
-Îmi pare rău. Chiar nu trebuia să fac asta...
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 3:32 pm

Yume m-a împins, ceea ce m-a întristat. M-am uitat serios la el.
-Ţi-e frică să nu faci vreo greşeală? Sau ţi-e scârbă?
Fiind timid, putea să îi fie ruşine să îmi spună că, de fapt, îi era scârbă să mă sărute. Poate înţelesesem totul greşit.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 3:36 pm

M-am uitat ruşinat la el. Nu-mi era scârbă deloc. Îmi era frică să nu fac vreo greşeală şi să-l supăr.
-Nu mi-e scârbă.... Mi-e... Mi-e frică să nu fac vreo grşeală., i-am zis bâlâindu-mă, apoi mi-am mutat privirea în altă parte.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 4:00 am

Am zâmbit. Nu-mi păsa dacă făcea sau nu vreo greşeală.
-Să nu-ţi fie frică. Toate au un început. O să înveţi şi tu chestiile astea în timp. Pe mine nu mă interesează experienţa ta.
"Bineînţeles pentru că îmi dă mie ocazia să te modelez cum vreau" am continuat în gând.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 7:39 am

-Aiurea...
Nu-l interesa experienţa mea? A gând ce a spus? Adică cum te săruţi cu cineva care habar n-are să sărut? Aiurea. Complet aiurea. "E ceva la mijloc" mi-am spus privindu-l suspicios.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 7:42 am

Am chicotit.
-Ce e aiurea? Crezi că n-o să înveţi să săruţi? Sau nu mă crezi când îţi spun că nu mă interesează să ai experienţă? Hai, nimeni nu se naşte învăţat. Ai avut vreo prietenă până acum?
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 8:01 am

N-am răspuns nimic o vreme. Continuam să mă uit la el, apoi i-am răspuns prividu-l nesigur.
-Nu... N-am avut nicio prietenă până acum. Vrei să ştii ce mi se pare aiurea? Totul... Adică... De ce nu te interesează experienţa mea? Ar trebui să te intereseze asta pentru că tu ai experienţă şi nu cred că te-ai mulţumi cu un tip neexperimentat.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 8:09 am

-Ba da, pentru că eşti simpatic, i-am răspuns râzând. Vorbesc serios, chiar nu-mi pasă. O să te învăţ eu tot ce trebuie să ştii. De ce să risipesc un băiat aşa de drăguţ şi să nu îl accept doar pentru că nu are experienţă? am zâmbit.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 8:18 am

-Bine, fie. Cum spui tu, i-am zis indiferent. Nu avea rost să-mi mai bat capul pentru ca ii plăcea de mine şi punct. Şi mie îmi plăcea de el doar că mă simţeam aiurea din cauza că eram neexperimentat.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 12:59 pm

-Hai, nu fii aşa! i-am spus încă zâmbind, poi m-am aplecat din nou şi mi-am lipit buzele de ale lui, începând să i le sărut. Nu eram sigur că avea să îi placă asta, dar tot am făcut-o. Avea nişte buze cărnoase şi pline, iar asta mă dădea pe spate la el.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 1:58 pm

S-a aplecat din nou peste mine şi m-a sărutat. I-am răspuns la sărut fără să ezit deşi ştiam bine că nu fac cum trebuie. aM ÎNCHIS OCHII ŞI M-AM LĂSAT PURTAT DE VAL.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 2:31 pm

De data asta Yume mi-a răspuns la sărut, iar eu am continuat să îl sărut, strecurandu-mi limba în gura lui şi începând să mă jpoc cu limba lui. Mi-a atins braţul când i-am atins limba, probabil pentru că nu era obişnuit cu senzaţia.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyJoi Sept 10, 2009 4:12 am

Shiba şi-a strecurat limba în gura mea. I-am atins braţul când limbile noastre s-au întalnit, iar mii de fiori au început să pună stăpânire pe corpul meu. Senzaţia era una necunoscută, dar foarte plăcută. Îi răspundeam la sărut şi am strâns tare din ochi.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyJoi Sept 10, 2009 4:17 am

Nu era foarte bun la asta, aşa că mi-am mişcat limba încet ca să prindă mişcarea. Învăţa destul de repede. Ne-am sărutat aşa timp de vreo 30 de secunde, apoi eu m-am oprit şi l-am privit zâmbind. Se vedea că îi plăcuse. I-am muşcat uşor lobul urechii şi am început să îi sărut gâtul.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyJoi Sept 10, 2009 5:10 am

Şi-a mişcat încet limba şi, într-un final, am prins mişcarea. Era chiar tare şi îmi plăcea la nebunie. Nu ştiu cât timp ne-am sărutut, dar ştiu sigur că mi-a plăcut. Shiba s-a oprit, s-a uitat la mine zâmbind, apoi mi-a muşcat lobul urechii. A coborât spre gât şi l-a sărutat. Fiorii deveneau tot mai intensi.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyJoi Sept 10, 2009 2:02 pm

ÎI ridicam încet tricoul, mângâindu-i abdomenul şi talia. M-am oprit din sărutat ca să îi scot tricoul.
-Ridică-te puţin, i-am spus trăgând în sus de tricou.
Ştiam că nu avea să mi se împotrivească. probabil la început ar fi făcut-o, dar ştiam că îi plăcea prae mult ca să vrea să se mai oprească. Cel puţin, aşa credeam.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyJoi Sept 10, 2009 2:38 pm

A început să-mi ridice tricpul şi să-mi mângâie talia. S-a oprit din sărutat pentru a-mi scoate tricoul. MI-a spus să mă ridic şi am făcut-o, dar m-am uitat la el şi m-am întrebat dacă era bine ceea ce făceam, dar fiorii deveneau din ce în ce mai puternici şi simţeam că nu aveam cum să-i înfrunt. După ce mi-a scos tricoul m-am întins in nou în pat.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 EmptyJoi Sept 10, 2009 2:42 pm

Yume m-a lăsat să îi scot tricoul, ridicându-se, apoi s-a aşezat din nou pe pat, aşteptându-mă. M-am dat puţin mai în spate, apoi m-am aplecat şi am început să îl sărut de la piept în jos. Observasem deja respiraţia lui care devenea tot mai grea. Coboram din ce în ce mai jos, iar când am ajuns la buric, aveam impresia că va geme. Totuşi, nu a făcut-o. Poate s-a abţinut sau poate nu i-a venit pur şi simplu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Continut sponsorizat





Shiba's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Shiba's place
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lex's place

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Thieoffil :: Camerele elevilor-
Mergi direct la: