School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Cafeneaua

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Sept 03, 2009 1:27 am

-Doar atat?! Ridica din spranceana , era cam greu de crezut. Dar fie cum zicea tanara.Chair si de la acea distanta auzea telefonul cum vibra.Impinse in timp ce-si sorbea cafeaua , cu glezna,servieta ce se afla sub masa.Inspira adanc.
-Scoala?!
Sus In jos
Mabel

Mabel


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 10/08/2009

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Sept 03, 2009 2:13 am

-O calificare si facultatea din prezent. Apropo, ar trebui sa raspunzi.
Isi trecu prin gura lingura, tintindu'i servieta ce zacea acum aruncata pe'undeva sub masa. Incepu sa se foiasca pe scaun, negasind o pozitie buna.
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Sept 03, 2009 2:16 am

-Nu e atat de important incat sa raspund.
Isi pleca o mana ce se indrepta catre pieptul barbatului .. Inspira adanc , cauta din priviri toaleta,baga mana repede intr-un buzunar si lua doua pastile minuscule.
-Scuza-ma.
Isi grabi pasii catre wc. inspira iainte sa-si indese pastilele cu brutalitate pe gat..
Se stropi cu putina apa.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 10/08/2009

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Sept 03, 2009 2:26 am

Telefonul suna, vibra de fapt, dar era de'a dreptul enervant. Abia ii observa ridicarea, parea asa de tulburat.
"Huh?"
Trebuie sa'i spuna sa raspunda odata, ii venea sa o faca chiar ea, dar se stapani amintindu'si de asa zise lucruri ce nu'ti apartin.
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Sept 03, 2009 2:29 am

-'Daca nu voi pleca acum voi risca o alta cearta .. '
Vorbi pentru sine.Iesi rapid din toaleta,cu gandul sa raspunda,zis si facut.
-Trebuie sa plec..Ofta usor isi trase servieta apucand-o de maner.Printre pliculetele de zahar,se enumera si cartea lui de vizita pe care o pusese special pentru tanara.
-Mai vorbim.
Iesi.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 10/08/2009

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Sept 03, 2009 2:37 am

Dadu din cap, lua cartea de vizita si o baga in buzunarul pantalonilor, indesand'o mai tare pentru a nu o pierde. Se ridica intr'un final si ea, pirvind pentru o ultima data masa, sa nu fi uitat ceva.
"Buna zi."
Si'o zise oprindu'se afara, nestiind spre ce sa se indrepte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cafeneaua
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: