School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Shiba's place

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 6:54 am

Am hotărât să-l vizitez pe Shiba. Primul şi probabil unicul meu prieten din această şcoală. Mergeam nesigur pe holurile Thieoffil. Nu prea ştiam pe unde sunt, dar într-un final am găsit camera lui SHiba. Mâinile mi se răciseră brusc şi am bătut la uşă.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 6:59 am

Trecuse ceva timp de atunci, cred că vreo câteva zile. Stăteam în pat şi încercam să mă dau cu ojă neagră la mâna dreaptă. Nu îmi ieşea nimic niciodată. Mereu mă mânjeam ca naiba. Am auzit bătăi în uşă şi am deschis-o. Am zâmbit.
-Bună! Intră!
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 7:06 am

Am intrat timid în camera lui. Era puţină dezordine, dar era şi normal pentur un băiat, bine... eu mă excludeam pentru că la mine în cameră era lună şi bec. În aer se simţea miros de ojă. Mi-am ridicat privirea spre el.
-Te dai cu ojă? l-am întrebat puţin mirat.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 7:11 am

-Mda, am chicotit. Mă dai, te rog, la mâna dreaptă? Mie nu-mi iese.
M-am aşezat pe pat în faţa măsuţei, aşteptându-i răspunsul. Atunci am realizat că eram la bustul gol. Era foarte cald în camera mea şi nu ştiam de ce.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 7:19 am

-Sigur.
L-am priuvit până s-a aşezat la masă- Am observat că era la bustul gol. Avea un corp extraordinar. Muşchi şi pătrăţele. Mi-am luat un scaun şi m-am aşezat în faţa lui la masă. Încă îi priveam corpul.
-Ăăă... dă-mi mâna, te rog.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 7:26 am

I-am întins mâna şi l-am lăsat să mă dea cu ojă. Am observat că se uita la corpul meu şi am rânjit. După ce a terminat să mă dea cu ojă m-am întins în pat.
-Merci, i-am spus. Mereu mă mânjesc când vreau să mă dau cu ojă.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 7:29 am

Am chicotit. Am rămas la masă şi mă uitam la el. Mi-am sprijinit capul într-o mână şi continuam să-l privesc.
-Auzi? Crezi că mi-ar sta bine cu ojă neagră,l-am întrebat dintr-odată.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 9:07 am

M-am uitat la mâinile lui.
-Da, cred că da.
Am început să îmi scutur degetele ca să mi se usuce oja mai repede.
-Vrei să te dau?
Părea că deja uitase ce se întâmplase în parc sau poate că nu-l deranja. De obicei nu eram aşa de tupeist, dar cred că Yume avea ceva special.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 2:10 pm

M+am uitat la el si am dat afirmativ din cap. Brusc, mi-am amintit de acel sărut din parc. Am căpătat o faţă serioasă şi m-am uitat la el.
-Shiba... De ce m-ai sărutat atunci? Adică... Nu ştiu...
Nici măcar nu ştiam ce să-i spun. Mi-am lăsat capul în jos.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 2:12 pm

Am căpătat o faţă serioasă şi am lăsat capul în jos.
-De ce? Pentru că...
Nu ştiam cum să îi spun sau dacă să îi spun măcar. Totuşi, am decis că sinceritatea era cea mai bună.
-Pentru că îmi... placi. Ştii, eu sunt bisexual...
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 2:37 pm

Mi+am ridicat capul şi l-am fixat cu privirea. Ok... aflasem ceva nou. Mi-am lăsat din nou privirea în jos şi i-am spus, de fapt am decis că trebuia să-i spun:
-Ştii... mi-a plăcut sărutul tau...
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 2:47 pm

Am ridicat capul surprins.
-Ţi-a plăcut?
M-am apropiat de el, mi-am luat un alt scaun şi mi l-am aşezat lângă el, lipindu-mi mânerele scaunelui de ale lui.
-Îmi placi mult, i-am spus.
Yume nu era experimentat şi nu cred că avusese vreodată o relaţie. Asta era bine. Puteam să îl formez eu. Era interesat de mine, se vedea asta, aşa că am zâmbit.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 2:56 pm

Şi-a tras alt scaun şi s-a aşezat lângă mine. Mi-a mărturisit că mă place. Asta m-a şocat puţin. Mâinile mi se răciră din nou, iar inima îmi bătea cu putere. Eram emoţionat de-a dreptul, dar, dintr-odată m-am trezit pe jos. Am trecut prin scaun şi am dat tare cu fundul de pământ.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:24 pm

Yume a trecut prin scaun şi s-a izbit de podea. Nu m-am putut abţine să nu râd. Stătea pe jos, iar capul îi trecea prin scaun. Am mutat scaunul mai încolo şi m-am aplecat la Yume.
-Scuze, scuze.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:28 pm

-Nu-i nimic. Poţi râde liniştit. Sunt obişnut şi... e imposibil să nu râzi, i-am spus zâmbind.
M-am ridicat de pe jos şi mi-am tras scaunul lângă al lui Shiba. Speram să nu trec din nou prin el. M-am aşezat cu calm şi am rânjit. Chiar nu ştiam de ce rânjeam.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:31 pm

-Hei, eu nu râdeam de tine, râdeam de situaţie şi de fază, am spus încă rânjind.
Apoi am continuat serios:
-Tu... simţi ceva pentru mine sau ţi-a plăcut sărutul, pur şi simplu? l-am întrebat cu speranţa că va alege prima variantă.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:36 pm

M-a surprins întrebarea lui. M-am uitat la el. Mereu mă ataşam de oamenii care mă alintau sau care nu făceau mişto de mine, iar SHiba se număra printre acei oameni. M-am uitat la el şi am răspuns serios,
-Ambele... deşi nu am fost nicoidată atras de un băiat, dar... nu ştiu.... tu ai ceva... ceva ce eu nu am şi simt că...
N.am continuat. MI-am lăsat capul în jos şi am roşit.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:38 pm

-Păi, cred că toate au un început, nu? am spus zâmbind. Mă bucur că nu eşti homofob. Nu prea suport homofobii. De fapt, nu-i suport deloc. Şi tu ai ceva ce-mi place. De obicei nu sar aşa pe oricine şi oricând.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:41 pm

Încă îmi tineam capul in jos. Eram tot rosu la fata si simteam ca imi ardea. Mianile imi erau in continuare reci, iar inima inca imi batea. Nu prea eram obisnuit ca oamenii sa-mi spuna ca am ceva ce ii atrage si chestii de genul. Nu prea stiam sa apreciez asta, dar speram sa n-o dau in bara cu Shiba.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:45 pm

-O luăm uşor, bine? i-am spus zâmbind şi luându-l de mână. Asta daca eşti interesat, bineînţeles.
Se vedea că Yume era tensionat. Se înroşise tot şi îşi ţinea capul în jos. Mi se părea foarte drăgălaş.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:47 pm

Shiba ma luase de mana, iar in acel moment mi-am ridicat privirea spre el. Am zambit si am dat din cap. Ma uitam la el ca la un erou. L-am imbratiset din nou si i-am soptit la ureche.
-Multumesc, Shiba.
Eram fericit. Simteam ca imi ardeau urechile. Mereu pateam asta cand eram fericit.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:50 pm

Yume m-a îmbrăţişat şi mi-a mulţumit. Asta mi-a plăcut şi i-am zâmbit.
-Cu plăcere, scumpule, i-am spus.
M-am ridicat de pe scaun, l-am apucat de mijloc şi l-am ridicat luându-l în braţe. L-am fixat pe corpul meu până când îl ţineam de fund. Am mers cu el aşa până la pat şi l-am întins în el, iar eu m-am pus peste el.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:54 pm

Shiba s-a ridicat de pe scaun. M-a luat de mijloc, si m-a ridicat in barte. Nici nu m-a mirat ca m-a ridicat fara nicio problema pentru ca eram al naibii de usor. Si-a pus mainile pe fundul meu. Stateam bine la el in brate si am zambit. M-a intins in pat, iar el s-a asezat peste mine. M-am uitat confuz la el si asteptam sa-mi spuna ceva.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 3:57 pm

Mi-am lipit buzele de ale lui şi am început să i le sărut. Avea băiatul ăsta nişte buze!... Am coborât pe gât. I-am făcut o linie cu limba de jos în sus spre lobul urechii pe care l-am muşcat uşor. Eram obsedat sexual, probabil de aceea tăbărâsem aşa pe Yume, dar eram convins că el nu va accepta.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 4:01 pm

Si-a lipit buzele de ale mele. Am ramas uimit. A coborat pe gat. Mi-a facut o linie cu limba de la gat pana la lobul urechii pe care l-a muscat. Eu eram al naibii de confuz si chair nu stiam ce sa fac asu cum sa reactionez, dar simteam cu fiorii puneau stapanire pe corpul meu. Era o senzatie foarte placuta si total diferita de celelalte senzatii pe care le-am mai simtit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shiba's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Shiba's place
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lex's place

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Thieoffil :: Camerele elevilor-
Mergi direct la: