School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Shiba's place

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyJoi Sept 24, 2009 1:53 pm

Şi-a dus mâinile în jurul gătului meu şi a început să-şi plimbe degetele pe ceafa lui. Asta îmi plăcea la nebunie. Am început să îl sărut mai pasional, fiind stimulat de mişcările lui. De data asta, mă gândeam eu, vroiam să o fac cu el. Eram foarte atras de el. I-am mângâiat uşor corpul de sus în jos, până când am ajuns la capătul tricoului şi am început să i-l ridic, mângâindu-i abdomenul.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyJoi Sept 24, 2009 2:02 pm

A început să mă sărute tot mai pasional. Mi-a mângâiat corpul de sus până jos, iar când a ajuns la capătul tricoului mi l-a ridicat, mângâindu-mi abdomenul. Îmi plăcea că îşi mişca tandru mâinile şi nu se grăbea, bine, poate puţin, dar îmi plăcea. Am coborât cu mâinile până pe spate. Îmi miscam încet degetele pe spatelele lui.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyJoi Sept 24, 2009 2:11 pm

A început să îşi plimbe uşor degetele pe spatele meu. M-am ridicat puţind e pe el ca să îi scot tricoul şi, după ce i l-am scos, am început să îi sărut gâtul aproape de ureche. Acela era punctul care mă excita pe mine. Probabil nu şi pe el sau nu atât de mult cât mă excita pe mine, dar eram sigur că îi plăcea. În timp ce îl sărutam îi mângâiam corpul uşor şi tandru. Ştiam că trebuia s-o iau încet cu el. Oricum ăsta era modul pe care îl preferam şi eu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyJoi Sept 24, 2009 2:26 pm

Mi-a scos tricoul şi a început să mă sărute pe gât lângă ureche. Am simţit câţiva fiori plăcuţi, care m-au făcut să zâmbesc. Continua să-mi mângâie corpul. O făcea foarte încet, dar tandru. Mi-am dat seama că de această dată mă va lua mai încet. Eu continuam să-i mângâi spatele, deşi eram conştient că nu făceam mare lucru, dar mă străduiam. Shiba avea un stil extraordinar de a mă face să mă simt bine. Trebuie să recunosc că n-aş mai fi vrut să plec de la el din cameră.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyJoi Sept 24, 2009 2:38 pm

Mă lăsa să îl sărut şi să îl mângâi. Însemna că îi plăcea. De fapt, bineînţeles că îi plăcea. Am coborât mai jos. Îi sărutam pectoralii şi fiecare din cele două sfârcuri în parte, în timp ce continuam să îi mângâi corpul. Deja corpul lui începuse să reacţioneze. Sfârcurile i se întăriseră, iar pe abdomen îi puteam ghici plăcerea.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyVin Sept 25, 2009 5:30 am

A început să-mi sărute pectoralii şi fiecar sfârc în parte. Îmi plăcea la nebunie şi parcî vroiam mai mult, deşi nu eram foarte sigur de asta. Corpul meau reacţiona la toate mişcările lui. Am închis ochii şi înepeam să savurez plăcerea. Nu m-am mai împotrivit şi l-am lăsat pe SHiba să-mi facă ce vroia.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyVin Sept 25, 2009 5:44 am

De la piept, am coborât mai jos, sărutându-i tandru abdomenul. Acum îi sărutam tot corpul, iar Yume nu se împotrivea. Mă lăsa să îi fac ce vroiam. La un moment dat i-am apucat uşor penisul prin pantaloni, începând să îl masez, iar el a scapat un geamăt uşor, lăsându-şi capul pe spate. În timp ce i-l masam, i-am desfăcut cureaua şi fermoarul cu cealaltă mână.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyDum Sept 27, 2009 5:56 am

A început să-mi sărute tandru abdomenul. Mi-a apucat penisul prin pantaloni, a început să-l maseze, iar atunci am gemut scurt lăsându-mi capul pe spate. Cu cealaltă mână mi-a deschis cureaua şi fermoarul pantalonilor. Îmi ţineam ochii închişi, iar corpul continua să reacţioneze la toate mişcările şi gesturile lui Shiba.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyDum Sept 27, 2009 8:03 am

I-am scos pantalonii si boxerii si m-am pus intre picioarele lui. I-am gadilat testiculele. Atunci Yume a inceput sa geama mai lung, si-a indoit genunchii si a incercat sa ii stranga, lipindu-i de umerii mei. M-am ridicat si mi-am lipit buzele de ale lui. Aveam de gand sa il iau ceva mai usor, chiar daca stiam ca era nerabdator sa il satisfac.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyDum Sept 27, 2009 2:21 pm

Continuam să-mi ţin ochii închişi. Cu fiecare mişcare pe care o făcea Shiba fiorii deveneau tot mai intenşi. Inima a început să-mi bată cu putere din nou. Eram puţin agitat, dar şi foarte nerăbdător în acelaşi timp.Senzaţia de aiureală, ca să zic aşa, a mai tercut, iar acum mă simţeam ceva mai sigur pe mine.
Shiba mi-a tras pantalonii şi boxerii jos şi, din nou, a început să-mi gâdile testiculele. De această dată am gemut ceva mai lung. Mi-am îndoi genunchii şi i-am lipit de umerii săi. Şi-a lipit buzele de ale mele. I-am răspuns la sărut fără nicio ezitare. Vroiam să învăţ tot ce trebuie ştiut în materie de sărut, sex şi relaţii.
Fiorii deveneau tot mai intenşi cu fiecare mişcare a lui Shiba. Corpul meu reacţiona la toate gesturile şi mişcările lui. Vroiam mai mult, dar Shiba făcea totul foarte încet şi cu răbdare.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyLun Sept 28, 2009 1:10 pm

Corpul lu continua să reacţioneze la mişcările mele. L-am întins în pat. Observând că ţinea ochii închişi, m-am gândit să mă joc puţin cu el. Am început să îmi plimb uşor degetele pe penisul lui, abia atingându-l. Brusc, m-am oprit, aşteptându-i reacţia. L-am privit până când şi-a ridicat privirea spre mine.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyLun Sept 28, 2009 1:50 pm

Eram cuprins de un val de plăcere. UN zâmbet mi s-a aşternut pe faţă şi deveneam din ce în ce mai nerăbdător. Am simţit cum Shiba îşi plimba uşor degetele pe penisul meu. Am deschis brusc ochii şi m-am uitat la el. Nu înţelegeam de ce încetinise. Pe moment am crezut că nu mai avea chef, apoi mi-am dat seama că era vorba de Shiba,totuşi. L-am privit puţin confuz.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyLun Sept 28, 2009 1:53 pm

Acum mă uitam la el, rânjind, fără să îl ating, iar el mă privea confuz, probabil întrebându-se de ce mă oprisem.
-Ce? l-am întrebat, de parcă nu aş fi ştiut de ce mă privea aşa confuz, de parcă era ceva normal să mă opresc tocmai atunci.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyLun Sept 28, 2009 2:04 pm

-Ăăă... Nimic. AM zis eu ceva? N-am voie să te privesc?
Nu după mult timp mi-am mutat privirea în altă parte. Am scăpat un oftat scurt şi am privit fix masa din cameră. Chiar nu înţelegeam de ce s-a oprit. Fiorii nu dădeau semne că ar vrea să dispară. Mă întrebam de ce naiba se oprise Shiba.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyLun Sept 28, 2009 2:35 pm

Am chicotit când mi-a răspuns. Era clar că voia să continui, dar nu voia să pară că voia neapărat asta. S-a uitat în altă parte, la masa din cameră. M-am aşezat lângă el şi i-am întors capul spre mine, punându-mi mâna pe obrazul lui. I-am sărutat buzele şi am început să îmi plimb degetele pe corpul lui uşor, într-un mod care să îl excite, apoi l-am întrebat:
-Vrei să faci asta?
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyMar Sept 29, 2009 12:44 pm

Continuam să privesc fix masa. Pe moment am fost complet desrpins de realitate. Mă gândeam într-una la zia de azi şi am început să mă gândesc la tot felul de chestii în legătura cu Shiba. Fiecare imagine pe care mi-o imaginam cu el îmi dădea fiori. Am fost trezit din visare când s-a aşezat în faţa mea şi şi-a pus mâna pe obrazul meu pentru a-mi întoarce capul spre el. L-am privit fără să spun ceva. Oricum nici nu am avut timp să spun ceva pentru că şi lipit buzele de ale mele. I-am răspuns la sărut. Am simţit fluturaşi în stomac când a început să-şi plimbe mâna pe corpul meu.
-Vrei să faci asta? m-a întrebat.
M-am uitat la el fără să-i răspund din prima. Era evident că vroiam pentru că îmi păcea pera mult. Nu ştiam dacă să-i răspund sau să-l las pe el să ghicească dacă vreau sau nu, dar n-am mai avut chef să o mai lungim atâta. Am devenit prea nerăbdător.
-Vreau! i-am spus hotărât.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyMar Sept 29, 2009 1:20 pm

Mi-a plăcut hotărârea cu care îmi răspunsese. Am zâmbit.
-Parcă nu vroiai. Parcă nu te simţeai pregătit.
Nu am mai aşteptat răspunsul lui, l-am întins pe pat şi am continaut să îi masez penisul, privindu-i faţa. Îşi ţinea ochii închişi şi buzele întredeschise. Imediat am început să îl satisfac, iar atunci a început să geamă.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyMar Sept 29, 2009 1:54 pm

Uram când cineva nu mă lăsa să vorbesc. M-a întins în pat şi a început să mă satisfacă. Mi-am închis ochii strâns. În stomac simţeam fluturaşi, iar în restul corpului fiori de plăcere. Nu mi-a venit să cred că nu am încercat niciodată să mă masturbez sau ceva de genul. Abia atunci am realizat cât de plăcut putea fi. Gemetele îmi ieşeau pe gură la fiecare mişcare pe care o făcea Shiba. Era atât de plăcut!
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 EmptyMar Sept 29, 2009 1:58 pm

Yume gemea destul de mult. În mod normal, nu ar fi trbeuit să geamă atât, dar pe mine nu mă deranja. Gemetele mă excită. Am continuat să îl satisfac încă câteva minute când penisul lui se întărise. Eu încă nu eram pregătit, evident, avaem nevoie de ceva care să mă stimuleze.
-Ai tupeu să o faci şi tu? l-am întrebat.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Continut sponsorizat





Shiba's place - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Shiba's place   Shiba's place - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Shiba's place
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Lex's place

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Thieoffil :: Camerele elevilor-
Mergi direct la: