School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Rosalie's room

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 8:38 am

Inchise usa un urma lui,preferand sa nu faca tanara asta.Odata ajuns acasa era aceiasi rutina,certurile si scandalurile obijnuite nu lipseau.

11:30.
Se aseza pe comoda din canapea,nu avea de gand sa mai petreaca nici-o zi alaturi de acea faptura insuportabila langa care straise 8 ani.
Isi facu ordine prin servieta,aranjandu-si si mai bine lucrarile si ce avea de pregatit maine pentru roscata.Era nerabdator,chiar foarte ..Nu stia de ce,doar ca simtea un fel de atractie asupra tinere.Se uita putin in catalog,ii nota numarul de telefon in agenda,nu mai rezista trebuia sa-i auda vocea,apela.
Sus In jos
Rosalie Williams

Rosalie Williams


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 31/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 8:40 am

Raspunse.
-Uhmmm?Alo? se auzi vocea ei usor nesigura dar si obosita si speriata oarecum
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 8:44 am

De data asta schimba modul in care i se adresa,unul oarecu mai prietenesc,si nu nu mai ..
-Rose?! nu i pronunta numele intreg,ci cum ii placea lui,rose insemna 'trandafir'..
Simtea nevoia doar sa-i auda vocea,care si pentru putin timp,doar s-o auda.
Sus In jos
Rosalie Williams

Rosalie Williams


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 31/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 8:46 am

-A,da.Buna dimineata ! Daca se mai poate spune ca este dimineata .
Da,pentru ea ora 11 ,chiar 11:30 era dupa-amiaza.Ramase uimita ca barbatul o suna .
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 8:54 am

Trebuia sa gaseasca repede un motiv pentru telefonia lui,chiar si la aceasta ora,ii auzise vocea deja ii era suficient putea sa inchida.
-Maine..
Facu o scurta pauza:
-La ce ora sa fiu la dvs?!
Sus In jos
Rosalie Williams

Rosalie Williams


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 31/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 8:58 am

-In primul rand puteti renunta sa imi vorbiti cu "dvs" , in al doilea rand pe la 9-10 .Este bine?
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 9:01 am

Faptul ca ii spusese sa nu mai vorbeasca cu el la persoana intai,oarecum intr'un fel il bucura.Prefera sa nu vada diferenta de varsta dintre ei.
-10:30 .. este perfect.Adaugase inca 30 de minute in plus.Brusc inchisese nu prea suporta faptul ca nu era langa ea atunci,ofta.
Sus In jos
Rosalie Williams

Rosalie Williams


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 31/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 11:05 pm

Se prinse cu mainile de pervazul umed.Geamul era deschis .Vantul rece ii trecea prin par ,facandu-l sa para astfel un foc arzand incontinuu.Se apleca umpic si privi in gol.
Cand isi dadu seama ca e la un pas de a ameti si a cadea se retrase cativa pasi mai in spate.
-"Nu m-ar ierta daca as pati ceva."
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 2:51 am

--> Next morning <--
Isi aranja mai bine cravata la gat , parea atat de .. ca si un pensionar in acea costumatie de profesor.Dar asta ii era meseria,nu?! .. Se indeparta putin de usa,batu.
Sus In jos
Rosalie Williams

Rosalie Williams


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 31/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 4:06 am

Auzi sunetul si se ridica de pe jos .Se freca la ochi si deschise usa .Zambi schitat si il invita inauntru.Il analiza complet.Da ,chiar arata ca un pensionar insa asta o amuza mai mult decat sa o supere ,ceea ce se intampla in cazul lui .Ofta si se apropie de el .
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 4:10 am

Deja incepea sa devina recalcitrant cu primul pas isi dadu sacoul incomfortabil jos ,deschizandu'se , asa cum facea de fiecare data, la primi cativa nasturi ai camasii.Mult mai bine asa.Lua un loc,cautand in servieta materialele necesare pentru tanara roscata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rosalie's room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rosalie's room   Rosalie's room - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Rosalie's room
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Yume's room
» Room number 6
» Azuka room nr.11
» Rikku's room... Ehh
» Aname's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Naydd :: Camerele elevilor-
Mergi direct la: