School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Wicked old witch metling

In jos 
AutorMesaj
Mabel

Mabel


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 10/08/2009

Wicked old witch metling Empty
MesajSubiect: Wicked old witch metling   Wicked old witch metling EmptyMier Sept 02, 2009 4:57 pm

Hm, cam tarziu probabil pentru a cersi welcome, insa m'am hotarat in a deschide un topic de dragul de a fi acolo mai mult, de a scrie niste randuri vazand ca si altii au facut'o.
Locuiesc in Bacau, am aproape 15 ani ce ii voi implini toamna aceasta, ma numesc Delia, punct!xD
Sunt cunoscuta de obicei sub numele de May, BlitzZMay, Mabel, Caroline, Mistery, in general insa toate nickurile ce incep cu -M-, pe care eu le pescuiesc cu placere.
Fana anime de la aproximativ 11-12 ani, iubitoare a genurilor yaoi, yuri si politist. Printre animeurile mele favorite se numara Death note, The melancholy of Haruhi Suzumiya, Maria-sama ga miteru, Junjou Romantica, Strawberry panic, Spiral si inca cateva, in jur de 5500.
Citesc manga..mai rar, insa ma apuca manii uneori si simt nevoia de a avea o lista cat mai numeroasa in ceea ce le priveste.
Prefer in general rockul, insa ma mai apuca mania fericirii pop uneori o.O"
Fav: Nightwish, Evanescence, Lacuna Coil, Emilie Autumn, Tarja Turunen, Epica, Xandria, t.a.T.u, The Veronicas, Moi dix mois, Sirenia, Imogen Heap, Zeromancer, The dresden dolls, An Cafe, The Gazette, Versailles.
In rest ascult vagi urme de melodii.
Balanta cu ascendent in leu, mandra de faptul ca Elodia apartine zodiei mele :3 *sau eu apartin zodiei sale..hmmm..cum s'o iau?o.O
Traiesc pentru albastra de rusia, Cola, pentru Mana de la Moi dix mois si pentru Mello din Death note xD
*mw-ha-ha-ha-ha
Ajungand la mine-mine-mine-mine, sunt atat implicata, mai ales intr'un colectiv, incat iti mai spun si direct sa ma lasi in pace cu unirea ta.
Pe cat de prietenoasa sunt, pe atat de antipatica pot sa'ti devin.
Am observat ca 'tradez' anumite persoane prin simplul fapt ca ele n'au inteles ca pur si simplu nu ma dedic lor.
Ce'as putea sa'ti mai povestesc?
Hi dear me!xD
Sus In jos
 
Wicked old witch metling
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Membri :: Welcome-
Mergi direct la: