School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Lungi dimineti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mabel

Mabel


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 10/08/2009

Lungi dimineti Empty
MesajSubiect: Lungi dimineti   Lungi dimineti EmptyMier Sept 02, 2009 2:17 pm

Dintii- stransese din ei. Vroia parca sa se sfarame, sa'i sparga precum cioburile, pana cand si prezenta lor ii ingreunau starea de trezire brusca si chef de cearta.
Misca picioarele, ingana pe o banca, departe de fasciculele diminetii si de prezente cu chef de trancanit.
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Lungi dimineti Empty
MesajSubiect: Re: Lungi dimineti   Lungi dimineti EmptyMier Sept 02, 2009 2:49 pm

Isi trase mai bine geaca neagra de piele ce nu parea sa fie atat de noua,era jerpelita,aproape ca parea ca are 10 ani.Ofta.Isi impreuna palmele sufland,era frig,prea...IEsi un abur din ce suflase,ceva mai cald dar nu si pentru restul corpului,inspira,aerul rece.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 10/08/2009

Lungi dimineti Empty
MesajSubiect: Re: Lungi dimineti   Lungi dimineti EmptyMier Sept 02, 2009 2:54 pm

Ridica privirea, atintita pana in acel moment asupra unei pete de iarba, tolanite undeva nepotrivit. Sufla, aproape deschisese gura, deja simti un aer rece ce'i ingheta nenorocitii dinti.
"El la 7:22 pe'aici?
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Lungi dimineti Empty
MesajSubiect: Re: Lungi dimineti   Lungi dimineti EmptyMier Sept 02, 2009 2:57 pm

Se pipai putin de tigari.Deschise pachetul incercand sa simta forma tigari prin buzunare laund-o dintro miscare,mica.Inspira fumul ce parea sa-i cam displaca..arunca tigarea jos,calcand cu varful pantofului pe ea,tusi apasat.
-'Fuck..nu mai stiu sa ..fumez?'
Sus In jos
Mabel

Mabel


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 10/08/2009

Lungi dimineti Empty
MesajSubiect: Re: Lungi dimineti   Lungi dimineti EmptyMier Sept 02, 2009 3:05 pm

-Ti'ai otrvit prea mult plamanii? Nu stiu, n'am incercat doar de doua ori sa fumez, a fost oribil, stanjenitor, mi'era frica sa nu ia prea tare foc.
Cam banal pentru varsta ei, insa ca de obicei isi avea si ceva prostesc. Se ghemuise coborand la loc privirea.
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 09/08/2009

Lungi dimineti Empty
MesajSubiect: Re: Lungi dimineti   Lungi dimineti EmptyJoi Sept 03, 2009 1:24 am

Isi indrepta privirea spre tanara si aruca pachetul de tigari la cos.
-'Doamne nu-mi vine sa cred ca fac asta ..'se apropie cat mai mult de ea si o stranse in brate..
-Iti mai este frig?!..
-'o sa ma considere un d'ala..adolescent indragostit..'
Sus In jos
Mabel

Mabel


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 10/08/2009

Lungi dimineti Empty
MesajSubiect: Re: Lungi dimineti   Lungi dimineti EmptyJoi Sept 03, 2009 2:22 am

-Nu.
Il prvi ceva timp, observandu'i apropierea ce'si avea ceva nesigur.
-Cam speriat...
Ridica unghia si'apasa pe buza lui inferioara.
"Cand le'am taiat ultima oara?"
Erau lungi, mai lungi ca niciodata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lungi dimineti Empty
MesajSubiect: Re: Lungi dimineti   Lungi dimineti Empty

Sus In jos
 
Lungi dimineti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Diverse :: Parc-
Mergi direct la: