School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Dha buna..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Dha buna.. Empty
MesajSubiect: Dha buna..   Dha buna.. EmptyDum Aug 30, 2009 6:39 am

Asa... poate ca sunteti sau nu activi pe forum sper ca veti vedea acest topic. Toti ati primit mesaje private cum ca as fii administratorul forumului acesta si nume sters. Este adevarat. Tot a inceput cu "a fost o data Smile)" nuu... Id-ul pe care am facut acest forum, l'am avut putin timp din cauza ca un pusti mi'a spart parola =.= si a schimbato si tot asa. Noul meu id este id sters si ma puteti contacta oricand sa va explic mai multe. Poate nu ma credeti... e normal.. insa este adevarat, imi pare rau daca credeti acum ca vati inregistrat degeaba sau inventez eu toate acestea si tot asa... fiecare cu parerea lui, nu va pot face sa ma credeti sau nu...


Editat de K.D
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Dha buna.. Empty
MesajSubiect: Re: Dha buna..   Dha buna.. EmptyDum Aug 30, 2009 6:45 am

A acum am inteles ca nu a spart forumnul ci a spart mailul tau pe care ai construit acest forum.
Sus In jos
K.D

K.D


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 29

Dha buna.. Empty
MesajSubiect: Re: Dha buna..   Dha buna.. EmptyVin Sept 04, 2009 9:59 am

Thread trimit la cosul de gunoi!
Sus In jos
http://witch-school.secretsstories.com
Continut sponsorizat





Dha buna.. Empty
MesajSubiect: Re: Dha buna..   Dha buna.. Empty

Sus In jos
 
Dha buna..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Arhive :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: