School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Imnul forumului

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
K.D

K.D


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 29

Imnul forumului Empty
MesajSubiect: Imnul forumului   Imnul forumului EmptyMar Sept 01, 2009 10:15 pm

Poate ati observat deja ca astazi ne'am facut cu un imn al forumului, cum sunt sigura ca la unii dintre voi nu le cam place, rog sa va dati sugestii de melodii ce credeti ca ar fii mai potrivite forumului Magic School!
Sus In jos
http://witch-school.secretsstories.com
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 37

Imnul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Imnul forumului   Imnul forumului EmptyMier Sept 02, 2009 2:50 am

Propun aceasta melodie ca imn al forumului http://www.trilulilu.ro/tesoro/fed0d711bcb132
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Imnul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Imnul forumului   Imnul forumului EmptyMier Sept 02, 2009 4:11 am

Nu-mi place melodia, Sanara.
Ma, eu zic ca nu ar trebui sa ii punem un imn. Inca nu avem destui useri si nu e o comunitate asa de stransa ca sa ne punem imn. Plus ca multi au gusturi diferite la muzica. Eu, de exemplu, daca vreti imn, va propun ceva symphonic rock. Nu ca ascult asa ceva, dar mi se pare ca se potriveste pentru magie and stuff. Dar va zic, mai bine nu punem nimic ca dup-aia o sa incepem sa e certam ca nu ne place si fiecare va veni cu ideea lui si o sa zica ca aia se potriveste cel mai bine, alea alea alea.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 31/08/2009
Varsta : 30

Imnul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Imnul forumului   Imnul forumului EmptyMar Sept 08, 2009 3:42 am

Nici mie nu-mi place melodia si sunt de acord cu Delia. Si eu propun tot symphonic rock pentru ca se potriveste foarte bine, doar ca aici e vorba si de gusturi care difera. Mai bine nu puneti niciun imn.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Imnul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Imnul forumului   Imnul forumului Empty

Sus In jos
 
Imnul forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» He...Yo..Am aterizat cu AT-urile pe fereastra forumului.. :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Administrare :: Anunturi-
Mergi direct la: