School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Tentie!Cad cartile!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Edward

Edward


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 09/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Inconjurat de flacari...

Tentie!Cad cartile! Empty
MesajSubiect: Tentie!Cad cartile!   Tentie!Cad cartile! EmptySam Aug 15, 2009 3:07 am

Am intrat in biblioteca si m-am indreptat spre sectiunea „GROAZA”.
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Tentie!Cad cartile! Empty
MesajSubiect: Re: Tentie!Cad cartile!   Tentie!Cad cartile! EmptySam Aug 15, 2009 4:02 am

Sanara venea dinspre sectorul de magie inspre cel de groaza.
-Buna Edward. Spuse ea cand il vazu. Ce carte cauti? Eu caut un roman de groaza. Poate sa fie orice titlu numai sa fie cu vampiri. Spuse Sanara
Sus In jos
Edward

Edward


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 09/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Inconjurat de flacari...

Tentie!Cad cartile! Empty
MesajSubiect: Re: Tentie!Cad cartile!   Tentie!Cad cartile! EmptySam Aug 15, 2009 4:07 am

-Buna,si eu tot un roman de groaza caut!zic eu zambind.
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Tentie!Cad cartile! Empty
MesajSubiect: Re: Tentie!Cad cartile!   Tentie!Cad cartile! EmptySam Aug 15, 2009 4:50 am

Sanara vazu o carte pe un raft care era un pic deasupra capului ei. Nu considera necesara folosireamagiei pentru a ajunge la ea. Intinse mana dreapta insa cartea era la 5 cm deasupra mainii ei. Puse piciorul pe primul raft si se apasa in el ridicandu-se sa ia cartea. Insa darama raftul. Efectul de domino isi facu simtita prezenta asupra rafturilor dat fiind ca erau apropiate. Bibliotecara era in concediu si nu avea cine sa o inlouiasca insa din ordinele directoarei, bibloteca ramase deschisa. In afara de Edward si Sanara in biblioteca nu mai era nimen. Sanara ii striga lui Edward care se afla la cateva rafturi mai incolo: Atentie, cade!
Sus In jos
Edward

Edward


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 09/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Inconjurat de flacari...

Tentie!Cad cartile! Empty
MesajSubiect: Re: Tentie!Cad cartile!   Tentie!Cad cartile! EmptySam Aug 15, 2009 4:58 am

Isi folosi puterile si rafturile se oprira.In doua secunde erau la loc.
-Fi mai atenta!
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Tentie!Cad cartile! Empty
MesajSubiect: Re: Tentie!Cad cartile!   Tentie!Cad cartile! EmptySam Aug 15, 2009 5:45 am

Mersi. Spuse Sanara, dupa care se asaza la o masa si incepu sa citeasca acolo. Nu avea chef sa citeasca la ea in camera.
Sus In jos
Edward

Edward


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 09/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Inconjurat de flacari...

Tentie!Cad cartile! Empty
MesajSubiect: Re: Tentie!Cad cartile!   Tentie!Cad cartile! EmptyDum Aug 30, 2009 8:16 pm

Isi lua cartea pe care vroia sa o citeasca si se aseza si el la o masa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tentie!Cad cartile! Empty
MesajSubiect: Re: Tentie!Cad cartile!   Tentie!Cad cartile! Empty

Sus In jos
 
Tentie!Cad cartile!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Dyamond :: Scoala & Castelul :: Scoala :: Biblioteca-
Mergi direct la: