School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Azu kazu kamikaze!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Azuka

Azuka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 11/08/2009

Azu kazu kamikaze!!! Empty
MesajSubiect: Azu kazu kamikaze!!!   Azu kazu kamikaze!!! EmptyMar Aug 11, 2009 4:48 am

Salut eu sunt Gabriela si azi fac 15 ani Smile)nice nu? sper... iubesc animeurile ,nu am preferate desi ma uit uneori . Fac manga dar pe foaie ...Smile si desenez mereu.
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Azu kazu kamikaze!!! Empty
MesajSubiect: Re: Azu kazu kamikaze!!!   Azu kazu kamikaze!!! EmptyMar Aug 11, 2009 9:14 am

LA MULTI ANI, multa sanatate si tot ce iti doresti sa ti se implineasca.
Sus In jos
 
Azu kazu kamikaze!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Membri :: Welcome-
Mergi direct la: