School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Bine ai venit in lumea nostra magica. Sper ca te va interesa si pe tine magia si ca astfel ni te vei alatura noua!!!
School of Witch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde Magia are mereu ultimul cuvant!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
^^Stimati membrii, cum sunt administratorul forumului Magic School, ma voi baza mai mult pe inbunatatirea, corectarea si formarea forumului. Pe scurt am sa va ascult sugestiile, plangerile, parerile si nemultumirile si voi incerca ca forumul sa urce pe un "etaj mai bun". Asa ca nu va asteptati ca eu sa postez mereu in RPG. Multumesc pentru atentie! ^^

 

 Azuka room nr.11

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Azuka

Azuka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 11/08/2009

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyMar Aug 11, 2009 4:38 am

Eram in camera citind o catre de magie neagra si exersand.
Imi iau apoi bagheta si spun.
-Harjavrack!o bufnita aparu in noua colivie ,alba ca zapada.
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyMar Aug 11, 2009 12:39 pm

Un nor de praf cosmic aparu in camera lui Azuka
Azuka room nr.11 DSC00008
Acest nor cu o viteza rapida, se aduna si capata o forma fizica. In locul norului acum era Sanara.
Imbracata intr-o rochie alba cu modele florale rosii, machiata la ochi cu o culoare verde si unghiile vopsite cu oja verde.
Sus In jos
Azuka

Azuka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 11/08/2009

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyJoi Aug 13, 2009 12:59 pm

-Buna ...spun eu catre ea cu un are destul de rece dar cu un chip bland .
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyJoi Aug 13, 2009 1:46 pm

-Buna! Eu sunt Sanara. Eu stau la camera 13. Insa acum am venit de prin oras. Am zis sa trec un pic pe la tine. Si scuze pentru intrarea brusca.
Sus In jos
Azuka

Azuka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 11/08/2009

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyJoi Aug 13, 2009 1:51 pm

-Ne este nimic,Azuka incantata Smile...spun eu catre ea .
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyJoi Aug 13, 2009 3:04 pm

Si eu sunt incantata. Eu sunt anul I. Mie imi place cel mai mult magia alba si alte pasiuni ale mele ar mai fi: cititul, muzica, privitul filmelor documentare, chimia si alchimia. Materia mea preferata e potiunile. Am reusit in vacanta sa creez o potiune care da animalelor puterea de a vorbi. Spuse Sanara.
Sus In jos
Azuka

Azuka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 11/08/2009

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyJoi Aug 13, 2009 3:07 pm

-Eu prefer orice gen de magie ,ma descurc destul de bine in arta comunicari cu diferite finte si cu restul placerilor magice ma descurc:-j.
Sus In jos
Sanara

Sanara


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 38

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyVin Aug 14, 2009 12:00 pm

Cel mai mult mi-a placut la colegiul de magie Alfea pe care l-am absolvit intr-un singur an. Acolo am invatat aproximativ jumatate din tot ce stiu. Acum iti voi arata ceva uimitor. Spuse Sanara si batu din palme iar covorul pe care stateau se inalta in aer, ambele lovindu-se usor cu capul de tavan. Acest truc l-am invatat de la matusa Josephine. Ea l-a invatat de la un vrajitor arab.
Sus In jos
Azuka

Azuka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 11/08/2009

Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 EmptyLun Aug 31, 2009 3:15 am

-Auch!Nu e ceva nou pentru mine,spun eu rotindu-mi gentil mana si facand totul la normal.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Azuka room nr.11 Empty
MesajSubiect: Re: Azuka room nr.11   Azuka room nr.11 Empty

Sus In jos
 
Azuka room nr.11
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fire room...Edward's room
» Sanara's Room
» Bad Boy [ Giovanni`s room]
» Kess'z room
» Room number 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
School of Witch :: Thieoffil :: Camerele elevilor-
Mergi direct la: